Csapatok

Borsod-Abaúj-Zemplén Megye

Karácsonyi Amatőr Kosárlabda Kupa

Avasi Kupa

EYBL U14 Nemzetközi Fiú Torna

Amatőr Női NB Fehér csoport

Széchenyi Kosárlabda Akadémia Gy?r

Amatőr Női NB Piros csoport

Csata Diáksport Egyesület
ELTE Fortis

Amerikai Iskolák Kupája

Eötvös Kupa Nemzetközi Fiú Utánpótlás Kosárlabda Torna

Férfi NB I. A csoport

Férfi NB I. B Piros csoport

Férfi NB I. B Zöld csoport

DEAC U23
Falco KC Szombathely
Sopron KC Sportiskola

Férfi NB II. Nyugati csoport, Rájátszás

Férfi Válogatott

Fiú egyetemi bajnokság, Kelet

Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat

Fiú Junior, Kelet

Fiú Junior, Nyugat

Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet

Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat

Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház

Fiú Kadett

Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/C
Alisca Sólymok
Atomerőmű SE
Bajai Bácska FKE
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK
BKGDSE
BLF KK
Bonyhádi KSE
Budafoki KK
Budaörsi DSE
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / B
Debreceni KA/A
Debreceni KA/B
Dombóvári Kosársuli KE
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
Dunaújvárosi Sárkányok
Egri VSI KOK
ELITE Basket Törökbálint
Félegyházi TSI
Gödi SE
Gödöllői SK
GYKSE Szekszárd
Győri KC
Gyulai Sportiskola
Hajdúhadházi KK
Ifjú Sólymok/A
Ifjú Sólymok/B
JKC
Kanizsa KK
Kaposvári KK
Kaszások Akadémia
Kecskeméti KA
Keresztúri SE
Kiss Lenke KS
KKS
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli
MAFC/A
MAFC/B
Marcali VSZSE
MEAFC/A
MEAFC/B
Mezőberényi KK
Monok SE
Nagykőrösi Sólymok KE/A
Nagykőrösi Sólymok KE/B
Nyíradonyi VVTK
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/B
Nyíregyházi Sportcentrum/C
OSE Lions/A
OSE Lions/B
PAFC Basket
Pápai KC
Pityke KSE
PVSK - Panthers/A
PVSK-Panthers/B
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli
Soproni Sportiskola / A
Soproni Sportiskola / B
Soproni Tigrisek
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK
Szentesi KK
Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/B
Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/B
Tatai SE
TFSE/A
TFSE/B
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Treff 07
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Várpalotai KK
Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/B
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VUKE - Veszprém
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B

Fiú Kadett, Kelet

Fiú Kadett, Nyugat

Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Kelet

Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat

Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház

Fiú Kadett, Regionális

Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/C
Alisca Sólymok
Atomerőmű SE
Bajai Bácska FKE
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK
BKGDSE
BLF KK
Bonyhádi KSE
Budafoki KK
Budaörsi DSE
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / B
Debreceni KA/A
Debreceni KA/B
Dombóvári Kosársuli KE
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
Dunaújvárosi Sárkányok
Egri VSI KOK
ELITE Basket Törökbálint
Félegyházi TSI
Gödi SE
Gödöllői SK
GYKSE Szekszárd
Győri KC
Gyulai Sportiskola
Hajdúhadházi KK
Ifjú Sólymok/A
Ifjú Sólymok/B
JKC
Kanizsa KK
Kaposvári KK
Kaszások Akadémia
Kecskeméti KA
Keresztúri SE
Kiss Lenke KS
KKS
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli
MAFC/A
MAFC/B
Marcali VSZSE
MEAFC/A
MEAFC/B
Mezőberényi KK
Monok SE
Nagykőrösi Sólymok KE/A
Nagykőrösi Sólymok KE/B
Nyíradonyi VVTK
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/B
Nyíregyházi Sportcentrum/C
OSE Lions/A
OSE Lions/B
PAFC Basket
Pápai KC
Pityke KSE
PVSK - Panthers/A
PVSK-Panthers/B
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli
Soproni Sportiskola / A
Soproni Sportiskola / B
Soproni Tigrisek
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK
Szentesi KK
Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/B
Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/B
Tatai SE
TFSE/A
TFSE/B
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Treff 07
Újpest-MT
Újpest-MT/B
Várpalotai KK
Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/B
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VUKE - Veszprém
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B

Fiú Serdülő

Alba Fehérvár - Sportopus
Bajai Bácska FKE
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK
BKGDSE
BKGDSE - Ebes
BLF KK
Bonyhádi KSE
Budafoki KK
Budaörsi DSE
Budapest Basket
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/C
Debreceni KA DSI
Debreceni KA/A
Debreceni KA/B
Debreceni KA/C
Dombóvári Kosársuli KE
Dunaújvárosi Sárkányok 2004
Dunaújvárosi Sárkányok 2005
Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/B
ELITE Basket Törökbálint
Félegyházi TSI
Gödi SE
GYKSE Szekszárd
Győri KC
Gyulai SI
Hajdúböszörményi TE
Ifjú Sólymok
JKC
Kanizsa KK
Kaposvári KK/A
Kaposvári KK/B
Karcagi SE
Kaszások Akadémia
Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/C
Kiss Lenke KS
Kisújszállási SE
KKS
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
Kozármisleny SE
Körmendi Törpördögök
Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/B
MAFC/A
MAFC/B
Marcali VSZSE
MEAFC - Jezsuita
MEAFC/B
Mezőcsáti DSE
Monori SE
MTE 1904
Nagykőrösi Sólymok
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
NYKK-Eötvös/A
NYKK-Eötvös/B
OSE Lions/A
OSE Lions/B
PAFC Basket
Paksi Harcosok - Atomerőmű SE
Pápai KC
Pityke KSE
PVSK-Panthers/A
PVSK-Panthers/B
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli
Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/B
Soproni Tigrisek
Sunshine NYIKSE
SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/B
SZEDEÁK/C
Szentesi KK
Szerencs VSE
Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/B
Szolnoki Sportcentrum/C
Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/B
Tamási Dámok
Tapolcai Sziklák
Tatai SE
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Újpest-MT
Vásárhelyi Bikák
Vásárhelyi Kobrák
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/B
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B

Fiú Serdülő, Regionális

Alba Fehérvár - Sportopus
Bajai Bácska FKE
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK
BKGDSE
BKGDSE - Ebes
BLF KK
Bonyhádi KSE
Budafoki KK
Budaörsi DSE
Budapest Basket
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/C
Debreceni KA DSI
Debreceni KA/A
Debreceni KA/B
Debreceni KA/C
Dombóvári Kosársuli KE
Dunaújvárosi Sárkányok 2004
Dunaújvárosi Sárkányok 2005
Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/B
ELITE Basket Törökbálint
Félegyházi TSI
Gödi SE
GYKSE Szekszárd
Győri KC
Gyulai SI
Hajdúböszörményi TE
Ifjú Sólymok
JKC
Kanizsa KK
Kaposvári KK/A
Kaposvári KK/B
Karcagi SE
Kaszások Akadémia
Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/C
Kiss Lenke KS
Kisújszállási SE
KKS
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
Kozármisleny SE
Körmendi Törpördögök
Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/B
MAFC/A
MAFC/B
Marcali VSZSE
MEAFC - Jezsuita
MEAFC/B
Mezőcsáti DSE
Monori SE
MTE 1904
Nagykőrösi Sólymok
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
NYKK-Eötvös/A
NYKK-Eötvös/B
OSE Lions/A
OSE Lions/B
PAFC Basket
Paksi Harcosok - Atomerőmű SE
Pápai KC
Pityke KSE
PVSK-Panthers/A
PVSK-Panthers/B
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli
Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/B
Soproni Tigrisek
Sunshine NYIKSE
SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/B
SZEDEÁK/C
Szentesi KK
Szerencs VSE
Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/B
Szolnoki Sportcentrum/C
Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/B
Tamási Dámok
Tapolcai Sziklák
Tatai SE
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Újpest-MT
Vásárhelyi Bikák
Vásárhelyi Kobrák
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/B
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B

Fiú U15 Válogatott

Fiú U16 Válogatott

Fiú U18 Válogatott

Fiú U20 Válogatott

Gyermek Kupa

ACS Baschet Star Oradea
ACS EKO Sighet
ACS Wildcats Baia Mare
Ajka
Atom City-Atomerőmű SE
Bajai Bácska
Bajai MNÁMK Rakétái
Bajai NKK
BC Rookies Oradea
BEAC Farkasrét
BEAC Újbuda KA
Békéscsabai KK
Békési Gladiátorok
Békési Heppes Szöcskék
Beszterce KK
Beszterce KK Bolyky
BKG-VMG DSE UP12A
BKG-VMG DSE UP12B
BKG-VMG DSE UP12C
BKGDSE - Püspökladány
BKGDSE-Csongrád
BKGDSE-Hajdúszoboszló
BKGDSE-UP12
BLF-Palota
Bonyhádi KSE
Budafoki Bikák
Budafoki Demjén Kölykök
Budai Vizslák
Budaörsi DSE
Budapest Blazers
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd Falcons
Budapesti Honvéd Sólymok
CEKK
Celldömölki Titánok
Csata Csillagok
Debreceni KA/A
Debreceni KA/Leány
DFDSE Villámok
DIFE KK Sasfiókák
DKKA Bikák
DKKA Darazsak
DKKA Rókák
DKKA Titánok
DKKA Vadmacskák
DMTK Haraszti Sasok
Dombóvári KS
Dunakeszi Kiscicák
Dunaújvárosi Sárkányok
Dunaújvárosi Szitakötők
Dunaújvárosi Vadkutyák
DVTK-ÉLKSK Edelény
DVTK-ÉLKSK Encs
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát
DVTK-ÉLKSK Miskolc/A
DVTK-ÉLKSK Miskolc/B
DVTK-ÉLKSK Ózd
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
DVTK-ÉLKSK Zemplén
Egri Kék Oroszlánok
ELITE Basket Törökbálint
FAK Balatoni Polipok
Félegyházi TSI
FKE Érd
FKE IX.
FTSI Fiú
FTSI Leány
Fürge Gyik DSE
Fürge Vasas
Gödi SE
Gödi SE Farkasok
Gödöllői SK
Gyakorlós Csibék
GYKSE Szekszárd
Gyöngyösi SI
Győri KC Oroszlánok
Győri KC Zsiráfok
Gyulai Vidrák
Hajdúböszörményi TE
Hajdúhadházi KK
Harcos Sólymok
Herceghalmi Tigrisek
Herman Pókok
Hernád SE
HSA Párducok
HSA Pillangók
HSE
Ifjú Sólymok KS
JKC
Kalózok
Kanizsai Vadmacskák
Karcagi SE Farkasok
Karcagi SE Oroszlánok
KASI/A
KASI/B
KASI/C
KASI/D
Kaszás Girls
Kaszás Minik
Kaszás Reménységek
Kaszások Akadémia
Kecel
Kecskeméti KA Amazonok
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA Jimmy
Kecskeméti KA Kismercik
Kecskeméti KA MathiÁSZ
Kecskeméti KA Vadmacskák
Keresztúri Méhecskék
Kertvárosi Mambák
Kisújszállási SE
KKS-Girls
KKS-Tigers
KLIKK Zsiráfok
Komló Sport
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B
Kozármisleny SE
KöLöKöS Fiúk
KöLöKöS Lányok
Körmendi Törpördögök/A
Körmendi Törpördögök/B
Kőszegi Sólymok
Kövesdi Oroszlánkölykök
KSC Szekszárd
Lehel Kosársuli
MAFC Gabányi
MAFC Heisler
MAFC Mokos
Mágusok Egyesület
Malév Zsiráfok
Marcali Szürkefarkasok
MEAFC Basket Bulls
MEAFC Kossuth
MEAFC Szürke Farkasok
Mezőberényi KK
Mezőcsáti DSE
Mezőörsi Hangyák
Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE
Miklósi Kékrókák
Monok SE
Monori SE
Móra Sasok
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
MP Sport Timisoara
MTK Budapest
MVSI Vadmacskák
Nagykőrösi Sólymok
Nyakiglányok
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
NYKK Eötvös
Óbudai Reménységek
OSE MórMoták
OSE Oroszlánok
OSE Vadmacskák
PAFC Basket
PAFC Budai Villámok
PAFC Mennydörgők
Pannónia Vasas
Pápai KC
Pécsi VSK/A
Pécsi VSK/B
Pityke Fiú
Pityke Leány
Pityke Párducok
PSZSE-Kisördögök
Pusztai Rókarcagi SE
Pusztaszabolcsi Tigrisek
PVSK Kisgőzösök
PVSK Panthers/A
PVSK-Panthers/B
Radobasket-BDSE/B
Radobasket-Bicske
Radobasket-Érd
RICSILLA-Egervár-Teskánd
RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas
RICSILLA-Hévíz Fiúk
RICSILLA-Hévíz Lányok
RICSILLA-Zalalövő
RICSILLA-Zalaszentgrót
Salgó Basket Szécsény
Salgótarjáni KI
Siófoki KS
SLÁGER Kazincbarcikai KSE
Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/B
Soproni Darazsak Akadémia/C
Soproni Sportiskolás Bikák
Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Sasok
Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/B
Sportiskolás Sólymok
Sportiskolás Törpillák
Százhalombattai KSE
Széchenyi KA
SZECSKA Tigrisek
SZEDEÁK Csikók
SZEDEÁK Párducok
SZEDEÁK Sasfiókák
SZEDEÁK Sasok
SZEDEÁK Szatymaz
Szeged KE-Boszorkányok
Szeged KE-Gazellák
Szeged KE-Madách
Szekszárdi Karvalyok
Szentesi KK fiú
Szentesi KK leány
Szerencs VSE
Szolnoki Sportcentrum
Szombathelyi KA
Szombathelyi SI
Szögedi Harcsák
SZPA-HSE
SZSE Sólymok
Tamási Dámocskák
Tapolcai Párducok
Tapolcai Tigrisek
Tatabányai KC
Tatabányai Kenguruk
Tatai Mókusok
Tatai Zsiványok
TFSE
Tiszai Virágok
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Toronyi Sólymok
Tószegi Vadrózsák
Török Sasmadarak
Török Sasok
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Újpest-MT/Leány
Várpalotai Gepárdok
Várpalotai Sárkányok
Vásárhelyi Cápák
Vásárhelyi Farkasok
Vásárhelyi Kishódok
Vásárhelyi Mambák
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
Vasas Gepárdok
Velencei Gézengúzok
Viadukt SE
Vörösmartys Zsiráfok
VUKE-Veszprém fiú
VUKE-Veszprém leány
Zalaegerszegi KTE
Zalakerámia ZTE KK
Ziccer Manók
Ziccer Tigrisek
Ziccer Tigrisek II.
Ziccer Tigrisek TK Rakéták
Zsákoló Zsiráfok
Zsíros Akadémia Darázslányok
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok
ZTE KK/B
Zuglói Sascsajok
Zuglói Sasok

Hepp Kupa, Férfi

Hepp Kupa, Női

Kenguru Kupa

ACS Baschet Star Oradea I.
ACS Baschet Star Oradea II.
ACS Wild Cats Baia Mare I.
ACS Wildcats Baia Mare II.
Ajka
Apró Sárkányok
Arany Iskola
Atomcsajok
Atomerőmű SE
Baja MNAMK Rakétái
Bajai Bácska FKE
Bajai NKK/A
Bajai NKK/B
Balatonfüred
BC Csepel
BEAC Farkasrét
BEAC Kisvizslák
BEAC Vizslák
Béke utcai Törpeharcsák
Békéscsabai KK
Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/C
Békési Heppes Szöcskék
Békési Oroszlánok
Beszterce KK
Beszterce KK Bolyky
BKG DSE
BKGDSE-Csongrád
BKGDSE-Ebes
BKGDSE-Hajdúszoboszló
BKGDSE-Püspökladány
BLF Bolhák
BLF Kenguruk
BLF Tücskök
Bonyhádi KSE
Brózik Tibor Taksonyi DSE
BSC Bocsok
Budafoki Békák
Budafoki Bolhák
Budafoki Demjén Kölykök
Budai Aranysakálok
Budai Villámok
Budaörsi DSE
Budapest Basket
Budapest Blazers
Budapesti Honvéd Falcons
Budapesti Honvéd Sólymok
CEKK
Csata Dunakeszi Kiscicák
Csata Garfield
Csepel KI
Csípős Darazsak
Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok
Debreceni KA Leány
Debreceni KA TK Rakéták
Debreceni KA Ziccer Tigrisek
DIFE Sasfiókák
DKKA Csigák
DKKA Gepárdok
DKKA Gézengúzok
DKKA Kenguruk
DKKA Nyuszik
DKKA Ördögök
DKKA Párducok
DKKA Rókák
DKKA Tigrisek
DKKA Ugrómókusok
DKKA Vadcsikók
DKKA Vadmacskák
DKKA Vezérek
DKKA Villámok
DMTK Haraszti Sasok
Dombóvári KS
Dombóvári KS/B
Dunaújvárosi Sárkányok/B
DVTK
DVTK-ÉLKSK Cigánd
DVTK-ÉLKSK Edelény
DVTK-ÉLKSK Encs
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát
DVTK-ÉLKSK ÓB
DVTK-ÉLKSK Ózd
DVTK-ÉLKSK Sárospatak
DVTK-ÉLKSK Sátoraljaújhely
DVTK-ÉLKSK Szerencs
DVTK-ÉLKSK Szikszó
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
DVTK-ÉLKSK Zemplén
Egerszegi Zsebibabák
Egri Kék Oroszlánok
Egri Kis Oroszlánok
ELITE Elefántok
ELITE Legyek
ELITE Rínók
Feketés Darazsak
FTSI Batthyány L. Iskola
FTSI Constantinum 1.
FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI József A. Iskola
FTSI Platán Iskola
Fürge G.Y.I.K.O.K.
Fürge Gyík DSE
Fürge Vasas
Fűzfői AK
Gárdonyis Darazsak
GKS Nyíregyháza/A
GKS Nyíregyháza/B
GKS Nyíregyháza/C
Gödi Farkasok
Gödi SE
Gödöllői SK
Grosics Vizslák
Gyakorlós Csibék
GYKSE Szekszárd
GYKSE Szekszárd/B
Gyöngyös SI
Győri KC Hangyák
Győri KC Kenguruk
Győri KC Lovagok
Győri KC Vizslák
Gyulai Vidrák
Gyulai Vidrák/B
Hajdúböszörményi TE
Hajdúhadház II.
Hajdúhadházi KK
Harcos Sólymok
Herceghalmi Tigrisek
Herman Pókok
Hernád SE
HSA Bombázók
HSA Pumák
HSE
Hunyadis Darazsak
Ifjú Sólymok
Ifjú Sólyomfiókák
JKC/A
JKC/B
JKC/C
Kalózok
Kanizsai Mókusok/A
Kanizsai Mókusok/B
Kapuvári Macskák
Karcagi SE Farkaskölykök
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák
KASI/A
KASI/B
KASI/C
KASI/D
KASI/E
Kaszás Girls
Kaszás Reménységek
Kaszás Tornyok
Kaszások Akadémia
KECEL
Kecskeméti KA Amazonok
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA Jimmy
Kecskeméti KA Koalák
Kecskeméti KA Mitugrász
Kecskeméti KA Vadmacskák
Kecskeméti KC Mátyás
Kéksárga Koalák
Kéksárga Okapik
Kéksárga Zsiráfok
Keresztúri Méhecskék
Kertvárosi Gepárdok
Kisújszállási SE
KKS Tigers
KKS Titánok
KLIKK Zsiráfok
Komló Sport
Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny
Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár
Kosárlabda Akadémia Pécs ANK - Református
Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai
Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/B
Kölökös Törpék
Körmendi Törpördögök/A
Körmendi Törpördögök/B
KSC Szekszárd
Lackneros Darazsak
Lehel Kosársuli
MAFC Farkasrét
MAFC Gabányi
MAFC Mokos
Mágusok Egyesület
Malév Kobrák
Marcali Szürkefarkasok
Marcali Szürkefarkasok/B
Mátyás Iskola
MEAFC Cápakölykök
MEAFC Csibészek
MEAFC Kossuth
MEAFC Szürke Farkasok
Megyeri Tigriskölykök
Megyeri Tigrislányok
Megyeri Tigrismanók
Mezőberényi KK
Mezőcsáti DSE
Mezőörsi Oroszlánok
Mezőtúri Református Kollégium Túri DSE
Miklósi KékRókák
Monok SE
Monori SE
Móra Tornádók
Mórás Cápák
Mosonmagyaróvári Kenguruk
MP Sport Timisoara
MTK Budapest
MVSI Kossuth
MVSI Vadmacskák
Nádor Tigrisek
Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok/B
Nyakiglányok
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
NYKK Eötvös
NyKS Zsiráfbébik
NYKS Zsiráfok
OSE MórMoták
OSE Oroszlánfókák
OSE Simbák
PAFC Basket
PAFC Mennydörgők
PAFC Villámok
Pákozdi Kócsagok
Pannónia Vasas
Pápai KC
Paragváris Sólymok
Pasa Csillagai
Pátyi SE
Pécsi VSK Zebrák
Pécsi VSK/A
Pécsi VSK/B
Pityke KSE
Prohászkás Csibék
PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd
PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér
Pusztaszabolcsi Tigrisek
PVSK – Deák-Mezőszél
PVSK-Panthers/A
PVSK-Panthers/B
PVSK-Panthers/C
PVSK-Panthers/D
PVSK-Panthers/E
Radobasket - BDSE
Radobasket Bicske
Radobasket Budaörs
Ricsilla-Egervár-Teskánd
Ricsilla-GFF Gyakorló Szarvas
Ricsilla-Hévíz
Ricsilla-Zalalövő
Ricsilla-Zalaszentgrót
Rókusi Picurharcsák
Rókusi Törpeharcsák
Salgó Basket Szécsény
Salgótarjáni KI Fekete Sasok
Siófoki KS
Sláger Kazincbarcika KSE
Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Elefántok
Soproni Sportiskolás Farkasok
Soproni Sportiskolás Párducok
Soproni Sportiskolás Zsiráfok
Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek Deák tér
Soproni Tigrisek Orsolya
Soproni Tigriskölykök
Sportiskolás Sólymok
Sportiskolás Törpillák
Szatymazi Törpeharcsák
Szeberényi DSE
SZECSKA Sáskák
SZECSKA Szöcskék
SZECSKA Tigrisek
SZEDEÁK Alsóváros
SZEDEÁK Aranysakálok
SZEDEÁK Béke
SZEDEÁK Bonifert
SZEDEÁK Csikók
SZEDEÁK Domaszék
SZEDEÁK Dózsa
SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK JuGyu
SZEDEÁK Karolina
SZEDEÁK Kisdózsa
SZEDEÁK Nagydózsa
SZEDEÁK Rókus
SZEDEÁK Sasfiókák
SZEDEÁK Sasok
SZEDEÁK Skorpiók
SZEDEÁK Weöres
Szeged KE - Alsóváros
Szeged KE - Boszorkányok
Szeged KE - Dózsa
Szeged KE - Hópárducok
Szeged KE - Rózsaszín Párducok
Szeged KE - Tigrisek
Szeged KE - Vadmacskák
Szegedis Gladiátorok Békés
Szentesi KK
Szentesi KK II.
Szerencsi Darazsak
Szerencsi VSE
Szolnoki Leopárdkölykök
Szombathelyi SI
Szorgos Darazsak
Szögedi Harcsák
SZPA-HSE
SZSE Oroszlánok
SZSE Párducok
Tamási Dámocskák
Tapolcai Gazellák
Tapolcai Sárkányok
Tatabányai KC
Tatai Hangyácskák
Tatai Mosómedvék
Téti Tigrisek
TFSE Diana
TFSE Farkasok
Tigrismanók
Tiszai Kisvirágok
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tószegi Vadrózsák
Törekvés Törpicúrok
Törekvés Törpillák
Török Sasfiókák
Tulipános Mókusok
Újpest-MT/A
Újvárosi Szelek
Újvárosi Szikra
Vagány Nyulak
Várpalotai Gepárdok
Várpalotai Sárkányok
Vásárhelyi Cápák
Vásárhelyi Farkasok
Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Pacsirták
Vásárhelyi Rókák
Vásárhelyi Turbócsigák
Vásárhelyi Villámok
Vásárhelyi Vizslák
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
Vasas Gepárdok
Velencei Vadkacsák
Viadukt SE
Villámló Kovácsok
Vörösmarty Törpeharcsák
Vörösmartys Zsiráfok
VUKE-Veszprém/A
Zalakarosi Fókák
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Ziccer Bocsok
Ziccer Kistigrisek
Ziccer Tigrisek II.
Ziccer Tigrisek Jaguárok
Zrínyi Iskola
Zrínyi Törpeharcsák
Zsákoló Zsiráfok
Zsákoló Zsiráfok/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázsfészek
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia
Zuglói Sasok
Zuglói Sasok Herman

Krúdy Kupa 2017

Leány egyetemi bajnokság, Kelet

Leány egyetemi bajnokság, Nyugat

Leány Kadett, Kelet

Leány Kadett, Nyugat

Leány Kadett, Rájátszás, Alsóház, Kelet

Leány Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat

Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház

Leány U16 Válogatott

Leány U18 Válogatott

Leány U20 Válogatott

Magyar Kupa, Férfi

Magyar Kupa, Női

MEAFC Felkészülési Torna

Megyei NYÍR JAM U11

Megyei NYÍR JAM U12

Megyei U11 Válogatottak Tornája - Fiú

Megyei U11 Válogatottak Tornája - Leány

Megyei U12 Válogatottak Tornája - Fiú

Megyei U12 Válogatottak Tornája - Leány

NB I. A csoport, Fiú U20

NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás

NB I. B Piros csoport, Fiú U20

NB I. B Zöld csoport, Fiú U20

Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság B Korcsoport

Női NB I. A csoport

Olimpiai Reménységek Versenye - Leany (U16)

Olimpiai Reménységek Versenye (U16)

Panonn Liga U18 Final Four Pécs

Régiós Jamboree - Fiú

Régiós Jamboree - Leány

Találj bele Kosárlabda Kupa

Varga Ferenc Emléktorna

Zsíros Tibor U12-es torna

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu